+90 212 486 26 07 info@tankbautec.com.tr Tr En De

KALİTE

Anasayfa / Kalite

TBT TANKBAU TECHNİK BASINCLI KAPLAR SANAYİ “Kaizen” Kalite anlayışını en üstte sırada tutarak %100 Müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

TBT ‘de çalışan uzman Kaynakçılarımızın tamamı Avrupa ve ISO normlarına göre test edilerek uluslararası Belgelendirme kuruluşları tarafından Sertifikalandırılmıştır. Kalite kontrol kadromuz IWE den Kayank Mühendisi diplomasına sahip ve Radyografik-, Ultrasonic-, Manyetik- ve Penetrant test yöntemlerinden seviye II Belgeli dir. TBT bünyesinde Ultrasonic-, Manyetik- ve Penetrant test yöntemleri ile ürünlerimiz üzerinde uygulamalar yapılabilmektedir.

TBT Kaynak Kalite sistemi uluslar arsı geçerli EN ISO 3834 Kaynak Kalite yönetim sistem denetimini başarı ile tamamlamış olup bu kapsamda olan Sertifikayı almaya hak kazanmıştır.

TBT tarafından üretimi yapılan muhtelif çap ve boyutlardaki Basınçlı Tanklarımız 2014/68/EU CE direktifine uygun olarak CE gerekliliklerini karşılamaktadır. Üretilen her basınçlı kap direktifin tanımladığı şartlara göre kontrol ve muayene edilir ve gerekli rapor düzenlenerek Müşteriye sunulur. TBT bünyesinde imalatı yapılan basınçlı kap’ın hiçbiri Hidrostatik test yapılmadan sevk edilmez.

Bülten ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Mail Listemize Kaydolun

Gönder

İLETİŞİM

IOSB Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi B 1 Blok No-6 / İstanbul

Tel : +90 212 486 26 07

Email : info@tankbautec.com.tr

Copyrights © 2016 All Rights TBT Tank Bautec aktueladworks.com