+90 212 486 26 07 info@tankbautec.com.tr Tr En De

HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

Bir Bakışta TANKBAU TECHNİK,

TBT TANKBAU TECHNİK BASINCLI KAPLAR San.Tic.Ltd.Şti. İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunmakta olup, faaliyet alanlarımız öncelikle her türlü Basınçlı ve Basınçsız Kaplar dır.

Diğer Hizmet alanlarımız ise, Enerji sektörü için gaz ve yakıt depolama Tankları, İnşaat sektörü için karıştırıcı kazanlar, kimyasal depolama Tankları ve çeşitli özel Kaynaklı imalat ekipmanlarını kapsamaktadır.

TBT Mühendis ve Kaynakçı kadromuz uluslar arası deneyimli ve tecrübeli uzmanlardan oluşmakta olup özellikle Kaynak Teknolojisi, Tahribatlı ve Tahribatsız muayene yöntemlerinde, ulusal ve uluslar arası mevzuat ve yönetmeliklere vakıf ve yetkin’dir.

EN ISO 3834 ( Kaynak Kalite Yönetim Sistemi ) belgesi bulunan TBT, gözetim kuruluşlarının denetim ve onayından geçen ürünlerini dünyanın çeşitli Ülkelerine ulaştırmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye’de ve bütün dünyada genel kabul gören norm ve standartlarına uygun olarak imalat edilerek sertifikalandırılmıştır. CE’li Basınclı Kap kriterlerini tamamıyla sağlayan TBT bu kapsamda gerekli olan sertifikasyon sürecini tamamlamıştır.

TBT çeşitli Belgelendirme Kurumları tarafından almış olduğu Kalite ve personel Belgeleri ile sektöründe öncülük yaparak Kalite anlayışını yeniden tanımlamayı hedeflemektedir.

Basınçlı kap ve Kaynaklı imalat sektöründe geniş bir ürün yelpazesine sahip olan TBT, almış olduğu Kalite Belgeleri ile Ülkemizde zorunlu olan 2014/68/CE ( Basınçlı kaplar yönetmeliği ) uygun imalat yapmaktadır.

Vizyonumuz:

Ufuk çizgimizi mühendislik biliminin elverdiği en son noktada tutarak yenilikleri daima takip etmek ve yenilik yaratmak.
Müşterilerimizin beklentileri ve imkanları doğrultusunda iktisadi ve pratik çözümler geliştirerek %100 memnuniyet sağlamak.

Misyonumuz:

Kadromuzun aldığı eğitim ve edindiğimiz tecrübelerin ışığında dünya çapında ve standartlarında üretim yapmaktır.
Başta ülkemizdeki firmalar olmak üzere aynı kulvarda olduğumuz tüm firmalara teknoloji,  kalite ve iş disiplini konularında örnek  olarak sektöre bu rotada yön vermektir.

Bülten ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin Mail Listemize Kaydolun

Gönder

İLETİŞİM

IOSB Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi B 1 Blok No-6 / İstanbul

Tel : +90 212 486 26 07

Email : info@tankbautec.com.tr

Copyrights © 2016 All Rights TBT Tank Bautec aktueladworks.com